Pořiďte si 10 kWp fotovoltaiku SolaX s 11,6 kWh bateriovým uložištěm a wallboxem za akční cenu 223 000 Kč!

Fotovoltaika Ostrava s garancí dotace

Rádi byste instalovali fotovoltaiku na svůj rodinný dům, chalupu nebo střechu vaší firmy? Záleží Vám na ekologii a energetické nezávislosti?

Postavíme Vám fotovoltaickou elektrárnu na klíč včetně garantované dotace

S námi ušetříte to nejdůležitější – peníze a čas

První konzultace je zdarma

Nejprve společně probereme Vaše představy a přání, abychom mohli vybrat tu nejvhodnější technologii. Zohledníme optimální výkon fotovoltaiky, návratnost investice i vaše ekonomické limity. Poté zhodnotíme náklady a navrhneme další kroky.

Cenová nabídka rychle a bez překvapení

Je pro nás důležité sdílet s Vámi veškeré náklady na fotovoltaiku podrobně a transparentně. Každá cenová nabídka proto zahrnuje jak celkovou cenu, tak i kalkulaci úspor, které Vám fotovoltaika přinese. Zakládáme si na precizním odhadu návratnosti investice a detailním popisu všech záruk. Díky tomu přesně víte, co od své budoucí fotovoltaiky očekávat – srozumitelně a především férově.

Zajistíme podklady a navrhneme řešení

Plácneme si? V tom případě můžete ostatní nechat na nás. Na základě informací o Vaší nemovitosti či pozemku, kde chcete fotovoltaickou elektrárnu instalovat, navrhneme a sestavíme plán realizace.

Postaráme se o dotaci až 212 500 Kč

Na dotace máme experty. Díky tomu vám pomůžeme získat státní podporu, a to včetně vyřízení veškeré administrativy. Ušetříme Vám tím čas i nervy – získání dotace totiž garantujeme.

Papírování i komunikaci s úřady můžete nechat na nás

Instalace fotovoltaiky vyžaduje hned několik administrativních úkonů, které je potřeba zařídit. Patří sem například žádost o připojení do distribuční sítě a mnohé další formality. Vezmeme si je kompletně na starost, abyste se jimi nemuseli zabývat.

Fotovoltaiku stavíme na míru – a pro každého

Začněte s úsporami za elektřinu a staňte se energeticky soběstačnější díky fotovoltaice. Ve Smart Phoenix nabízíme pouze kvalitní a spolehlivé fotovoltaické systémy od ověřených dodavatelů a s potvrzenou návratností investice. Postaráme se o dodávku na klíč, a to od počáteční konzultace přes návrh řešení až po finální realizaci. Poradíme Vám také s financováním fotovoltaiky a pomůžeme s vyřízením dotací.

Poslední články

Žijeme fotovoltaikou a s nadšením sdílíme veškeré dostupné informace. V naší poradně najdete vše podstatné, co jinde nenajdete.
Jsme v Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT)
Chceme podporovat profesionalitu a expertizu v oboru a zvyšovat kvalitu fotovoltaických systémů v Česku. Proto jsme se stali členem CAFT, neziskového a nevládního profesního sdružení.
Vyznáváme spolehlivost a transparentnost
Nabízíme férové podmínky, používáme ty nejkvalitnější technologie a na čem se domluvíme, to platí. S námi zkrátka vždy víte, do čeho jdete.
Dotace a další administrativu za vás obstaráme zdarma
Můžete zapomenout na starosti s formalitami. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás a naši experti na dotace Vám pomůžou získat státní podporu – tu Vám dokonce smluvně garantujeme.
Sledujeme vývoj trhu a dokážeme vám poradit
Zprovozněním fotovoltaiky naše služby nekončí. Věnujeme se mimo jiné komunitní energetice, vzdálenému měření spotřeby, výkupu energií nebo prodeji na spotovém trhu.

Proč si vybrat Smart Phoenix?

Naše společnost Smart Phoenix sídlí v Opavě. Specializujeme se na realizaci fotovoltaických elektráren (FVE) pro rodinné i bytové domy či firmy. Zakládáme si na spolehlivosti, transparentní cenové nabídce a precizní instalaci FVE. 

Více o nás

Naše nejnovější instalace

Realizujeme fotovoltaické elektrárny nejen na Opavsku a Ostravsku, ale i v celém Moravskoslezském kraji.

Odborná konzultace zdarma

Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.

Během 1-2 pracovních dnů se s Vámi spojí náš odborník.

Vyslechne Vaše potřeby, posoudí situaci a navrhne optimální řešení.

Jste-li spokojeni, přistoupíme k dalším kroků směřujícím k realizaci.

Kontaktní informace budou využity pouze pro komunikaci s Vámi. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme.
Něco se pokazilo. Zavolejte nám nebo zkuste napsat později.
Na webu používáme cookies, pro jejichž použití a zpracování potřebujeme Váš souhlas. Více informací.