Pořiďte si 10 kWp fotovoltaiku SolaX s 11,6 kWh bateriovým uložištěm a wallboxem za akční cenu 223 000 Kč!

Fotovoltaika Bruntál s garancí dotace

Rádi byste pořídili fotovoltaiku pro svůj dům, chalupu nebo firmu? Chcete podpořit snižování emisí a být energeticky soběstačnější?

Postaráme se o realizaci fotovoltaiky na klíč a garantujeme získání dotace

Ušetříme vám zbytečné náklady a starosti

Za úvodní konzultaci nic neplatíte

Prvním krokem je bezplatná konzultace. Společně probereme Vaše energetické potřeby, cíle a přání, abychom následně mohli vybrat tu nejvhodnější technologii. Jakmile máme všechny potřebné informace, můžeme se pustit dál.

Cenu znáte předem

Na naši cenovou nabídku se můžete spolehnout. Pečlivě a transparentně prezentujeme dílčí náklady i finální cenu fotovoltaiky. Navíc Vám spočítáme i očekávané úspory za elektřinu a návratnost investice. Samozřejmostí je důkladný popis všech záruk. Zkrátka si zakládáme na tom, abyste přesně věděli, co od své budoucí fotovoltaiky očekávat – férově a bez drobných poznámek pod čarou.

Zjistíme, co je potřeba, a navrhneme plán

Stejně jako přistupujeme individuálně k fotovoltaice, při plánování realizace zohledníme veškeré parametry Vaší nemovitosti či pozemku. Zajistíme tak maximálně hladkou a bezproblémovou instalaci.

Zařídíme dotace až ve výši 212 500 Kč

Příspěvek od státu náklady na fotovoltaiku výrazně sníží. S námi se nemusíte bát, že by Vám dotace utekla. Její získání totiž garantujeme! A pomůžeme Vám i s veškerou administrativou.

Formality i jednání s úřady obstaráme za vás

Žádost o dotaci, žádost o připojení do distribuční sítě… Na cestě za fotovoltaikou číhá nespočet administrativních úkonů a formulářů. Abyste mohli papírování pustit z hlavy, obstaráme tyto formality za Vás.

Fotovoltaika na míru může šetřit každému

Staňte se energeticky nezávislejšími a začněte šetřit peníze za elektřinu. Dodáváme účinné a kvalitní fotovoltaické systémy s dlouhou životností a pečlivě propočítanou návratností investice. Fotovoltaiku realizujeme na klíč, takže si vezmeme na starost celý proces od počátečního návrhu přes vyřízení dotace až po finální zprovoznění. Používáme pouze kvalitní technologie od ověřených výrobců.

Poslední články

Žijeme fotovoltaikou a s nadšením sdílíme veškeré dostupné informace. V naší poradně najdete vše podstatné, co jinde nenajdete.
Jsme hrdým členem Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT)
Fotovoltaice věříme a chceme podporovat její rozvoj v Česku. Proto jsme se stali členy neziskového a nevládního profesního sdružení CAFT.
Můžete se na nás spolehnout
S námi vždy přesně víte, do čeho jdete. Používáme pouze špičkové technologie od renomovaných výrobců, dodržujeme termíny a naše podmínky jsou férové a transparentní.
Za vyřízení dotací a administrativy nic neplatíte
Naši experti za Vás vyřídí získání dotace – to vám smluvně garantujeme. Zdarma se navíc postaráme i o veškeré další formality, takže nebudete ztrácet čas vyplňováním složitých formulářů.
Jsme vaším partnerem a rádcem na téma fotovoltaiky
Fotovoltaika se nepřetržitě vyvíjí. Proto sledujeme poslední trendy a dokážeme vám být k ruce u širokého spektra oblastí, od komunitní energetiky přes vzdálené měření spotřeby až po výkup energií a prodej na spotovém trhu.

Proč realizovat fotovoltaiku se Smart Phoenix

Chcete instalovat fotovoltaiku na rodinný či bytový dům, chalupu nebo na střechu vaší firmy? Hledáte někoho, kdo se postará o realizaci fotovoltaické elektrárny od A do Z? Chcete spolehlivého dodavatele, který dodržuje termíny? V tom případě jsme pro Vás ti praví. Ozvěte se nám nebo se za námi rovnou zastavte v našich kancelářích v Opavě.

Více o nás

Naše nejnovější instalace

Realizujeme fotovoltaické elektrárny nejen v Opavsku a Ostravsku, ale i v celém Moravskoslezském kraji.

Odborná konzultace zdarma

Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.

Během 1-2 pracovních dnů se s Vámi spojí náš odborník.

Vyslechne Vaše potřeby, posoudí situaci a navrhne optimální řešení.

Jste-li spokojeni, přistoupíme k dalším kroků směřujícím k realizaci.

Kontaktní informace budou využity pouze pro komunikaci s Vámi. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme.
Něco se pokazilo. Zavolejte nám nebo zkuste napsat později.
Na webu používáme cookies, pro jejichž použití a zpracování potřebujeme Váš souhlas. Více informací.