Pořiďte si 10 kWp fotovoltaiku SolaX s 11,6 kWh bateriovým uložištěm a wallboxem za akční cenu 223 000 Kč!

Fotovoltaika Moravskoslezský kraj s garancí dotace

Chcete realizovat fotovoltaiku na střeše svého domu, chaty nebo firmy? Je pro Vás důležitá energetická nezávislost? Záleží Vám na udržitelnosti?

Zařídíme Vám fotovoltaickou elektrárnu na klíč, a to včetně garance získání dotace

Ušetříme Vám peníze za elektřinu i čas strávený papírováním

Bezplatná úvodní konzultace

Nejdříve si vyslechneme Vaše představy a přání ohledně budoucí fotovoltaické elektrárny. Podíváme se také na Vaše energetické potřeby, zamyslíme se nad návratností investice a společně vytyčíme případné finanční limity. Na základě těchto informací pak navrhneme další kroky.

Precizní a transparentní cenová nabídka

Cenové nabídky tvoříme s maximální pečlivostí. Díky tomu přesně víte, kolik za fotovoltaiku celkem zaplatíte, jaké můžete očekávat úspory v domácnosti i jaká je odhadovaná návratnost investice. Získáte od nás také detailní popis všech záruk. S námi budete mít přehled o veškerých nákladech, které se s fotovoltaikou pojí, a nezaskočí Vás žádné poznámky pod čarou.

Navrhneme řešení na míru Vašim potřebám

Cenová nabídka Vám vyhovuje? V tom případě přichází na řadu příprava realizace. K tomu zajistíme potřebné informace o Vaší nemovitosti či pozemku, kde chcete fotovoltaiku postavit. Poté vytvoříme plán samotné instalace.

Pomůžeme Vám získat dotace až 212 500

Státní dotace můžou náklady na fotovoltaiku znatelně snížit – a s námi máte garanci, že dotaci získáte. Navíc Vám pomůžeme i s veškerým papírováním a dalšími nezbytnými formalitami. Ušetříme Vám tak spoustu času i nervů.

Obstaráme veškeré papírování i komunikaci s úřady

Žádost o dotaci je jedním z mnoha administrativních úkonů, které je třeba na cestě za fotovoltaikou zařídit. Ve Smart Phoenix za Vás vyřídíme i všechny další formality, jako je například žádost o připojení do distribuční sítě. S administrativou si tak nemusíte lámat hlavu.

Fotovoltaika na míru = fotovoltaika pro každého

Fotovoltaické systémy od Smart Phoenix přinášejí úspory za elektřinu, vyšší energetickou soběstačnost a jasnou návratnost investice. Vytváříme efektivní a spolehlivá řešení, která dodáváme na klíč. Zajistíme kompletní dodávku fotovoltaiky od návrhu přes vyřízení dotace až po instalaci na střechu rodinných či bytových domů nebo firemních objektů. Instalujeme pouze technologie od kvalitních a ověřených dodavatelů.

Poslední články

Žijeme fotovoltaikou a s nadšením sdílíme veškeré dostupné informace. V naší poradně najdete vše podstatné, co jinde nenajdete.
Jsme součástí Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT)
Chceme udržovat dobré jméno a kvalitu celého oboru. Abychom podpořili rozvoj fotovoltaiky a sdílení expertízy v České republice, stali jsme se členy CAFT.
Věříme ve spolehlivost a transparentnost
Instalujeme pouze kvalitní technologie od renomovaných výrobců, dodržujeme termíny a na čem se domluvíme, to platí. 
O dotace a další formality se postaráme zdarma
Formuláře a administrativa Vás děsí? Od toho jsou tady naši experti. Vyřídíme za Vás veškeré formality včetně dotace, jejíž získání dokonce smluvně garantujeme! Papírování tak můžete pustit z hlavy.
Fotovoltaika se neustále vyvíjí – a my s ní
Sledujeme trendy a dokážeme vám být nápomocní i ve chvíli, kdy už máte fotovoltaiku na střeše. Mezi naše témata patří komunitní energetika, vzdálené měření spotřeby, výkup energií nebo prodej na spotovém trhu.

Proč si zvolit Smart Phoenix?

Naši společnost najdete v Opavě. Rádi pro vás zajistíme instalaci fotovoltaiky na rodinné a bytové domy nebo firemní objekty. Věříme v kvalitní technologie, precizní realizace a spolehlivost – a naši zákazníci to oceňují.

Více o nás

Naše nejnovější instalace

Realizujeme fotovoltaické elektrárny nejen na Opavsku a Ostravsku, ale i v celém Moravskoslezském kraji.

Odborná konzultace zdarma

Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.

Během 1-2 pracovních dnů se s Vámi spojí náš odborník.

Vyslechne Vaše potřeby, posoudí situaci a navrhne optimální řešení.

Jste-li spokojeni, přistoupíme k dalším kroků směřujícím k realizaci.

Kontaktní informace budou využity pouze pro komunikaci s Vámi. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme.
Něco se pokazilo. Zavolejte nám nebo zkuste napsat později.
Na webu používáme cookies, pro jejichž použití a zpracování potřebujeme Váš souhlas. Více informací.