Pořiďte si 10 kWp fotovoltaiku SolaX s 11,6 kWh bateriovým uložištěm a wallboxem za akční cenu 223 000 Kč!

Fotovoltaika Opava s garancí dotace

Máte v plánu instalovat fotovoltaiku na svůj dům, chatu nebo střechu vaší firmy? Rádi byste snížili svoji uhlíkovou stopu a stali se energeticky nezávislými?

Zajistíme pro vás fotovoltaickou elektrárnu na klíč s garancí dotace

Začněte snižovat náklady na elektřinu i čas strávený zbytečnými starostmi

Úvodní konzultaci u nás máte zadarmo

Na začátku vás čeká úvodní bezplatná konzultace, na níž probereme všechny vaše představy a přání ohledně budoucí fotovoltaiky. Díky tomu můžeme navrhnout technologii a výkon fotovoltaické elektrárny, které vám budou nejlépe vyhovovat. Teprve pak se pustíme do dalších kroků.

Získáte precizní a transparentní cenovou nabídku

Cenové nabídky připravujeme nanejvýš pečlivě. Záleží nám na tom, abyste přesně věděli, kolik vás bude fotovoltaika celkem stát, jaké úspory můžete očekávat i za jak dlouho se vám investice vrátí. Samozřejmostí je přehledný a srozumitelný výčet všech záruk. S námi se nemusíte bát cenových překvapení ani poznámek pod čarou.

Seženeme potřebné podklady a navrhneme řešení

Každý dům je jiný. Proto při realizaci fotovoltaiky nejprve zajistíme veškeré potřebné podklady k nemovitosti, na níž se má fotovoltaika instalovat. Na základě těchto informací pak sestavíme plán instalace, aby šlo všechno hladce a bez zádrhelů.

Garantujeme získání dotací až ve výši 212 500 Kč

Vyřízení státní dotace na fotovoltaiku je s námi bez nervů – a navíc s garancí úspěchu. Obstaráme veškerou administrativu za vás, abyste mohli svůj čas věnovat něčemu jinému než studiu dotačních podmínek.

Postaráme se o papírování i komunikaci s úřady

Instalace fotovoltaiky vyžaduje množství administrativních úkonů a formalit. Už teď se všech žádostí a formulářů děsíte? Nebojte se, ve Smart Phoenix si veškeré papírování vezmeme na starost. My jsme experti a vy máte přece důležitější věci na práci. 

Díky fotovoltaice na míru máme řešení pro každého

Vytváříme kvalitní a efektivní fotovoltaické systémy na míru. Fotovoltaika od Smart Phoenix vám přinese vyšší energetickou soběstačnost, výrazné úspory za elektřinu a spolehlivou návratnost investice. Dodáváme řešení na klíč pro jednotlivce i firmy a spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci fotovoltaických technologií. Fotovoltaiku si vezmeme kompletně na starost, od počátečního návrhu přes vyřízení administrativy a dotace až po finální instalaci.

Poslední články

Žijeme fotovoltaikou a s nadšením sdílíme veškeré dostupné informace. V naší poradně najdete vše podstatné, co jinde nenajdete.
Jsme členem profesních sdružení
Naším cílem je podporovat profesionalitu a dobré jméno oboru. Proto jsme se stali členem Cechu akumulace a fotovoltaiky, jenž sdružuje profesionály ve fotovoltaických systémech.
Zakládáme si na důvěře a transparentnosti
Vážíme si vašeho času a chceme, aby vám fotovoltaika spolehlivě sloužila celá desetiletí. Proto dodržujeme termíny a používáme ty nejkvalitnější technologie od renomovaných výrobců.
Vyřízení dotace a další formality si vezmeme zdarma na starost
S námi máte získání dotace smluvně garantované. Naši experti za vás kromě státní podpory navíc vyřídí i další potřebnou administrativu. Díky tomu nebudete ztrácet čas a nervy nad složitými formuláři. 
Sledujeme trendy a promítáme je do našich řešení
Fotovoltaické technologie se neustále vyvíjejí – a my také. Jsme vám k ruce i ve chvíli, kdy máte fotovoltaiku hotovou, ať už řešíte komunitní energetiku, vzdálené měření spotřeby, výkup energií nebo prodej na spotovém trhu.

Několik důvodů, proč spolupracovat právě s námi

Ve Smart Phoenix nabízíme široké spektrum služeb v oblasti fotovoltaiky. Postaráme se o realizaci fotovoltaické elektrárny na rodinné i bytové domy či firemní objekty, zajistíme vyřízení dotace a jsme vám k dispozici i ve chvíli, kdy je fotovoltaika hotová – ať už potřebujete servis, nebo řešíte výkup energií. Naše kanceláře najdete v Opavě. 

Více o nás

Naše nejnovější instalace

Realizujeme fotovoltaické elektrárny nejen v Opavsku a Ostravsku, ale i v celém Moravskoslezském kraji.

Odborná konzultace zdarma

Neváhejte a kontaktujte nás zcela nezávazně.

Během 1-2 pracovních dnů se s Vámi spojí náš odborník.

Vyslechne Vaše potřeby, posoudí situaci a navrhne optimální řešení.

Jste-li spokojeni, přistoupíme k dalším kroků směřujícím k realizaci.

Kontaktní informace budou využity pouze pro komunikaci s Vámi. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Brzy se Vám ozveme.
Něco se pokazilo. Zavolejte nám nebo zkuste napsat později.
Na webu používáme cookies, pro jejichž použití a zpracování potřebujeme Váš souhlas. Více informací.